Średnia wypłata: zł4236 /miesięcznie

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0180 Obowiązki: Spawanie i montaż elementów po spawaniu, przygotowanie elementów do spawania. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia do spawania metodą MAG mile...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Pyrzyce, Zachodniopomorskie
5 dni temu
Zakres obowiązków: Spawanie i montaż elementów po spawaniu, przygotowanie elementów do spawania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG, Uprawnienia do spawania metodą MAG, mile widziane doświadczenie zawodowe...

Bakron - Białoszycki Stanisław

2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Spawanie i montaż elementów po spawaniu, przygotowanie elementów do spawania. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|154

6 dni temu