...Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych, produkcyjnych. Wymagania pożądane: Wykształcenie: podstawowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

TELMEX Sp. z o.o.

Prostki, gm. Prostki, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu
Firma Telmex - Zakład Produkcji Drzewnej w Prostkach poszukuje osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych, produkcyjnych. Wymagania: • mile widziane doświadczenie (niekonieczne), • dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od poniedziałku...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Praca w dni powszednie

Telmex

7 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, sanitarnych, produkcyjnych. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane

"TELMEX" sp. z o.o.

7 dni temu