Średnia wypłata: zł3200 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: sklep ogólnospożywczy Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane
Praca na pełen etat

"AGRO-TUR" FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA AGNIESZKA SOCHAJ

Sarbsk, gm. Wicko, Pomorskie
1 dzień temu
  Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:   •jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym, •posiadasz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowy jesteś je wykonać, •posiadasz wykształcenia minimum zawodowe, •doświadczenie na podobnym stanowisku...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

POLOmarket

Łeba, Pomorskie
29 dni temu
 ...Sprzedawca Produktów Świeżych ŁEBA ul. Grabskiego Miejsce pracy: Łeba Twój zakres obowiązków obsługa klientów przy ladzie mięsnej dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów dbanie o czystość w miejscu pracy Nasze wymagania dyspozycyjność do pracy...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

POLOmarket

4 dni temu