Średnia wypłata: zł3576 /miesięcznie

Więcej statystyk

3700 zł

praca sprzedaż Koło, praca księgarnia Koło, praca obsługa klienta Koło obsługa klienta i sprzedaż książek. obsługa zamówień internetowych.  obsługa systemu magazynowo-sprzedażowego oraz kasy fiskalnej.  dbanie o ekspozycję oraz porządek w księgarni. Wymagania...
Praca na pełen etat
Umowa
Koło, Wielkopolskie
10 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: Praca w hurtowni budowlanej, wymiar czasu pracy do uzgodnienia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

"DREW-DOM" Andrzej Antecki

Dęby Szlacheckie, gm. Osiek Mały, Wielkopolskie
1 dzień temu
Zakres obowiązków: - obsługa procesu zmiany sprzedawcy energii elektrycznej; - przygotowanie i zawieranie umów; - archiwizacja umów i dokumentów; - obsługa umów i zgłoszeń Klientów; - weryfikacja i poprawa danych w systemach informatycznych; - przygotowywanie...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa
Umowa o pracę
Praca fizyczna
Praca od zaraz

FallWork

28 dni temu