Średnia wypłata: zł3600 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

 ...firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko: Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym Miejsce pracy: Świeradów - Zdrój Wymiar czasu pracy: cały etat Praca zmianowa Zakres obowiązków...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

Ipracujzdalnie.pl

Świeradów-Zdrój, Dolnośląskie
29 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta, ekspozycje towarów, przyjmowanie dostaw, dbanie o rośliny Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Centrum Ogrodnicze "Krzewy z Krzewia" Grzegorz Adamowicz

Krzewie Wielkie, gm. Gryfów Śląski, Dolnośląskie
11 dni temu

2121 zł

 ...kosmetycznej, obsługa solarium, świecowanie uszu, aktywna sprzedaż kosmetyków, doradzanie klientom odpowiedniego artykułu Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Sprzedawca* Inne wymagania: staż pracy minimum 5 lat jako sprzedawca, doradca klienta Zawód: Sprzedawca*
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Lwówku Śląskim

2 dni temu