Szwaczka

2600 zł

CONFECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zakres obowiązków: Szycie odzieży damskiej. Wykształcenie: podstawowe
Jasło, Podkarpackie
14 dni temu

Szwaczka

Nowy Styl
wykazujesz gotowość do pracy w systemie zmianowym posiadasz doświadczenie w szyciu tkanin cechujesz się odpowiedzialnością, dokładnością i zaangażowaniem w wykonywaną pracę potrafisz pracować w zespole i według wytycznych procesu technologicznego potrafisz...
2 dni temu

SZWACZKA

Numer oferty: StPr/20/0436 Obowiązki: Szycie odzieży damskiej. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Szycie odzieży Wykształcenie: ~ podstawowe, brak Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 1, 38-200 Jasło, powiat: jasielski,...
miesiąc temu

SZWACZKA

Fabor Fullcolor
SZWACZKA miejsce pracy: Zakład Produkcyjny FABOR - szwalnia, Krosno zadania: - realizowanie zaplanowanej produkcji - precyzja i dbałość podczas wykonywanej pracy wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata oferujemy: - umowę o pracę...
Krosno, Podkarpackie
2 miesięcy temu