Średnia wypłata: zł4265 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Opis stanowiska PRACE TOKARSKIE Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO, LWOWSKA 39, 39-220 Pilzno, powiat: dębicki...
Praca na pełen etat

MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI ZAKŁAD METALOWY PILZNO

Pilzno, Podkarpackie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: PRACE TOKARSKIE Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE

2 dni temu
 ...Operator maszyn CNC - Frezer - Tokarz - Szlifierz Miejsce pracy: Dębica Twój zakres obowiązków Do Twoich zadań będzie należeć: obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie, uzbrajanie oraz ustawianie narzędzi na obrabiarce CNC, uruchamianie produkcji,...
Zasugerowane
Umowa

Igloocar Sp.z o.o.

Dębica, Podkarpackie
19 dni temu