Średnia wypłata: zł5690 /miesięcznie

Więcej statystyk

7500 zł

Wymagania: Psycholog: dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia; min. roczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Psychoterapeuta certyfikat psychoterapeuty lub ukończony 2 rok całościowego atestowanego szkolenia obejmującego...
Dzieci
Elastyczny czas pracy

FUNDACJA MENTAL CARE

Kórnik, Wielkopolskie
29 dni temu
Praca z dziećmi w przedszkolu, umowa o pracę, elastyczne godziny pracy
Dzieci
Umowa o pracę

Przedszkole Kolorowe Kredki

Zalasewo, gm. Swarzędz, Wielkopolskie
14 dni temu

7000 zł

 ...terenie powiatu poznańskiego. Główne obowiązki: ~Prowadzenie postępowań diagnostycznych; ~Praca terapeutyczna (indywidualna) z dziećmi lub młodzieżą; ~Psychoedukacja rodziców; ~Prowadzenie dokumentacji medycznej; ~Udział w konsyliach i superwizji; ~Koordynacja...
Dzieci

29 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Nauczyciel/Pedagog specjalny Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: umiejętność pracy z dziećmi, praca z dziećmi
Dzieci
Praca na pełen etat

BAJKOWA KRAINA NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W TULCACH

Tulce, gm. Kleszczewo, Wielkopolskie
15 dni temu