Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Numer oferty: StPr/24/0307 Obowiązki: Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, obróbką skrawaniem. Naprawa uszkodzonych mechanizmów i wyrobów wykonanych z metalu. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Miejsce...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Świecie, Kujawsko-Pomorskie
2 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, obróbką skrawaniem. Naprawa uszkodzonych mechanizmów i wyrobów wykonanych z metalu. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

OK PROFI Oleksii Kostenko

22 godziny temu

30 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Firma OkPersonal z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje Ślusarza (pomoc brygadzistę) Miejsce pracy Świecie - Montaż rurociągów - Ślusarzne pracę na zakładzie - Umiejętność interpretowania rysunków technicznych - Umiejętność korzystania z elektronardzędziem...
Zasugerowane

OkPersonal

9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace ślusarsko-montażowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Świeciu

Drzycim, Kujawsko-Pomorskie
1 dzień temu

4242 zł

naprawa i konserwacja maszyn papierniczych

STALEX NOWAKOWSKI, SZPAKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZ...

13 dni temu