Średnia wypłata: zł5131 /miesięcznie

Więcej statystyk

7000 zł

Zakres obowiązków: -spawanie elementów stalowych, -montaż konstrukcji stalowych, -montaż ogrodzeń, Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność obsługi elektronarzędzi, odpowiedzialność, gotowość do wyjazdu za granicę. Umiejętności i uprawnienia...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa za granicę

GAFFMET Janusz Gaffke

Kopaniewo, gm. Wicko, Pomorskie
16 godzin temu

4500 zł

Zakres obowiązków: obsługa tokarki konwencjonalnej, prace ślusarskie, czytanie dokumentacji technicznej i rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Umiejętność obsługa tokarki konwencjonalnej...
Praca na pełen etat
Umowa
Jedna zmiana

Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych BOPLAST Sp. z o.o.

Lębork, Pomorskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0344 Obowiązki: obsługa tokarki CNC, prace ślusarskie, czytanie dokumentacji technicznej i rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ umiejętność czytania...
Zasugerowane
Umowa
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu