...Ślusarz narzędziowy Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski Rekrutujemy dla dużego gracza sektora motoryzacji w Polsce. Twój przyszły pracodawca działa na rynku już 60 lat, dzięki czemu może się pochwalić stabilną pozycją na polskim oraz międzynarodowym rynku. Nasz...
Zasugerowane
Wolny strzelec
Umowa o pracę

ReX Recruitment Exchange

Gorzów wielkopolski
7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0420 Obowiązki: Wykonywanie napraw i remontów rurociągów, armatury, maszyn, urządzeń i pomp Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ mile widziana umiejętność spawania Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe ...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

5 dni temu

31 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wykonywanie napraw i remontów rurociągów, armatury, maszyn, urządzeń i pomp Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność tzw. "złotej rączki"
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

10 dni temu