Średnia wypłata: zł4080 /miesięcznie

Więcej statystyk

4300 - 5500 zł

Zakres obowiązków: obróbka metalu, wykonywanie prac ślusarskich, wiercenie, gwintowanie, monitorowanie stanu technicznego maszyn, dbałość o powierzony sprzęt, kontrola jakości wykonywanych detali, realizacja produkcji na podstawie dokumentacji rysunkowej, realizacja...
Praca na pełen etat

ZAMEH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łagiewniki, Dolnośląskie
1 dzień temu
 ...zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : ŚLUSARZ - SPAWACZ MIG-MAG Miejsce pracy: FRANCJA/IZERNORE Zakres obowiązków: - spawanie części przemysłowej linii produkcyjnej...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Podróż służbowa
Tydzień

As Interim Rafał Supernak

Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie
10 dni temu

4242 - 4500 zł

Zakres obowiązków: Ogólne prace związane z obróbką metali -obsługa maszyn ślusarskich, spawanie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie mile widziane Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|154
Praca na pełen etat

ZAKŁAD PRODUKCYJNO -HANDLOWY "BEMAZ-2" Małgorzata Burnat

Szklary-Huta, gm. Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie
20 dni temu