5800 - 6600 zł

Zakres obowiązków: Szlifowanie, wiercenie, kontrola jakości, przygotowanie procesu obróbki skrawaniem. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz
Praca na pełen etat

EURO-BOX Sp. z o.o.

Ługów, gm. Świebodzin, Lubuskie
23 godziny temu
 ...techniczy Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz Miejsce pracy: 66-200 Ługów, powiat: świebodziński, woj: lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Wymagane...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu
Zakres obowiązków: - przygotowanie materiałów do spawania - spawanie metodami Mag i Tig - szlifowanie spawanych elementów - obsługa piły taśmowej - skrawanie powierzchni obrabianego materiału pilnikiem - trasowanie linii na powierzchni materiału - gwintowanie otworów...
Zasugerowane
Praktyka/staż

Euro-Box Sp. z o.o.

Świebodzin, Lubuskie
2 miesięcy temu