ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 300 Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do negocjacji System wynagrodzenia: Czasowy...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Żywiec, Śląskie
25 dni temu
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ślusarskich
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Żywiec

24 dni temu

4300 zł

Wykonywanie prac ślusarskich
Praca na pełen etat

MCK Żywiec

24 dni temu
 ...stanowiska- wybierz dział: Monter: prace przy montażu części do samochodów wg instrukcji z wykorzystaniem elektronarzędzi lub Ślusarz: prace przy tworzeniu zabudowy do samochodów specjalnych, z wykorzystaniem rysunku technicznego i elektronarzędzi Wymagania:...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Jedna zmiana
Weekendowy system
Praca zmianowa

AAS RECRUITMENT sp. z o.o.

21 dni temu