...Firma CDMD INVESTEMNTS SP. Z O.O z siedzibą we Wrocławiu zatrudni monterów/ ślusarzy na delegację do Niemiec monter ślusarz Obowiązki Montaż parku garażowego 1) Montaż bram segmentowych obsługiwanych ręcznie (monterzy konstrukcji stalowych) 2) Montaż płyt...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa
Tydzień

CDMD Investments Sp. z o.o.

Lubin, Dolnośląskie
10 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: prace ślusarsko- spawalnicze, prace na ZWR Lubin Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: 1 rok doświadczenia, cięcie tlenem, mile widziane spawanie metodą otuloną, biegła znajomość rysunku technicznego, spawanie gazowe blach
Praca na pełen etat

ZUW URBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 dni temu

8500 - 9500 zł

Zakres obowiązków: Naprawa i konserwacja maszyn górniczych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wykszt. min. zawodowe mechaniczne, mile widziany staż pracy pod ziemią , brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy pod ziemią oraz na wysokości powyżej...
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

ASIM-BUD sp. z o.o.

17 godzin temu