...Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: prace budowlane i wykończeniowe obsługa elektronarzędzi Wykształcenie: ~ średnie zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Gotowość do pracy w delegacji. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Miejsce pracy: 27-...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Bukowie, gm. Kunów, Świętokrzyskie
6 dni temu

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Czyszczenie, szlifowanie kamienia, prace montażowe, porządkowe, malarskie. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Gotowość do pracy w delegacji. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

DOMINIK ROLA KAMIENIARSTWO ARTYSTYCZNE "NOWA SZTUKA"

3 dni temu

4242 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn przetwarzających papier i tekturę. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

MARCIN CZARNECKI PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE POLIPAK

Miłkowska Karczma, gm. Kunów, Świętokrzyskie
4 dni temu