40 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - czynności pielęgnacyjno-opiekuńcze - pomoc w zaspokojeniu codziennych potrzeb życiowych - zapewnienie kontaktu z otoczeniem Wykształcenie: średnie zawodowe
Zasugerowane

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lutocin

Lutocin, gm. Lutocin, Mazowieckie
21 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe,zasadnicze zawodowe,podstawowe,średnie zawodowe 4-letnie,średnie branżowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

gm. Lutocin, Mazowieckie
23 dni temu

4242 zł

- odbieranie dzieci z szatni i zaprowadzanie do grupy - asystowanie i udzielanie pomocy podczas posiłków - rozdzielanie pomocy dydaktycznych podczas zajęć - opieka nad dziećmi podczas spacerów i wycieczek, wykonywanie poleceń nauczyciela
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

miesiąc temu