...rachunkowości oraz przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych kontaktowanie się z klientami biura WYMAGANIA: doświadczenia na stanowisku Księgowej/Księgowego dobra znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych umiejętność pracy w zespole księgowych,...
Zasugerowane
Praca stała
Własną działalnością
Umowa
Ciekawy zawód

Biuro Rachunkowe Saldo.pl Sp. z o.o. Sp.k.

gm. Hażlach, Śląskie
14 godziny temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towaru oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, mile widziane prawo jazdy kat. B.
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "TORA" S.C.

Rudnik, gm. Hażlach, Śląskie
2 dni temu
## Opis Stanowiska Poszukujemy doświadczonej/doświadczonego Księgowej/Księgowego do naszego zespołu finansowego. Będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. ## Obowiązki: - Prowadzenie ksiąg...
Zasugerowane
Praca stała

Biuro Rachunkowe SALDO.PL Sp. z o.o. Sp. k.

Hażlach, gm. Hażlach, Śląskie
miesiąc temu