4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów z zakresu manikiuru i pedikiuru kosmetycznego Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność stylizacji paznokci, mile widziane doświadczenie w zawodzie
Zawodowy
Praca na pełen etat

STUDIO PIĘKNA WONDER WOMAN MONIKA DOBRZYJAŁOWSKA

Kowale Oleckie, gm. Kowale Oleckie, Warmińsko-Mazurskie
29 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu sytlizacji rzęs Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność wykonywania zabiegow z zakresu stylizacji rzęs, mile widziane doświadczenie w zawodzie
Zawodowy

29 dni temu
 ...b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych...
Zawodowy
Własną działalnością
Praca dodatkowa
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy

Euro-Med Sp. z o.o.

Filipów, Podlaskie
6 dni temu