4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, dbanie o porządek, dobra organizacja czasu pracy. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SKORPION

Zawady, gm. Błaszki, Łódzkie
7 dni temu

4242 - 6000 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie na stanowisku.
Praca na pełen etat

BREVA S.H. Henryk Spławski (Radosny Dwór)

Stobno Siódme, gm. Godziesze Wielkie, Wielkopolskie
1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/0409 Obowiązki: Przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, dbanie o porządek, dobra organizacja czasu pracy. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu
Witam zatrudnię Kucharza lub Kucharkę z doświadczeniem tel.(***) ***-****
Zasugerowane
Błaszki, Łódzkie
14 dni temu