Numer oferty: StPr/24/0232 Obowiązki: Praca z rodziną z problemami wychowawczymi. Podniesienie umiejętności opiekuńczo - wychowawczych. Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenie. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie branżowe...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Iwierzyce, Podkarpackie
14 dni temu
Opis zadań: zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne, średnie zawodowe, ekonomiczne, Wymagania pożądane: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, Inne wymagania: Wymagane predyspozycje...
Zasugerowane
Praktyka/staż

Osoba prywatna

Ropczyce, Podkarpackie
2 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wymagane predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne: dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Ropczycach

Okonin, gm. Ropczyce, Podkarpackie
1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wymagane predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne: punktualność, rzetelność.

3 dni temu