Zakres obowiązków: proste czynności księgowe, obsługa klientów na wyjazdach, archiwizowanie dowodów księgowych (osoba wskazana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Wymagane dokumenty: skierowanie...
Zasugerowane
Podróż służbowa

Osoba prywatna

Białogard, Zachodniopomorskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: proste czynności księgowe, obsługa klientów na wyjazdach, archiwizowanie dowodów księgowych (osoba wskazana) Wykształcenie: średnie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy Białogardzie

7 dni temu
 ...naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej ogólnopolskim liderem przetwórstwa rybnego, poszukujemy do pracy zdalnej:       Asystenta/ki ds. HR i Marketingu Online     Oferujemy:   - bezpieczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta...
Zasugerowane
Praca zdalna
Umowa
Elastyczny czas pracy

eurolinkgroup

9 dni temu