Opis stanowiska Uśrednianie próbek do badań zgodnie z Procedurami obowiązującymi w laboratorium Bieżące wykonywanie powierzonych zadań Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025 Wymagania Wykształcenie...
Praca na pełen etat
Umowa

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Słomczyn, gm. Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie
1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: - zapoznanie się z obowiązującymi przepisami oraz obiegiem dokumentów - gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem chronologii i ich rodzaju - sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym - ewidencjonowanie zadeklarowanych dowodów...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Piasecznie

Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie
3 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

16 dni temu