50 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Przewóz osób na terenie Gminy Radomyśl Wielki Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Licencja na przewóz osób, karta kierowcy. Umiejętności i uprawnienia: RPd109...
Autobus
Umowa zlecenie
Umowa

Stowarzyszenie "Nasza Gmina"

Radomyśl Wielki, Podkarpackie
15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0722 Obowiązki: Przewóz osób na terenie Gminy Radomyśl Wielki Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. D Wymagania pożądane: Wykształcenie...
Autobus
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

10 dni temu
 ...dynamicznie rozwijającej się firmie, doskonały zespół specjalistów z branży. Naprawa turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych. Także tuning turbo. Aplikacje tylko mailowo! ****@*****.***
Autobus

MR Radka

Mielec, Podkarpackie
miesiąc temu