2500 zł

 ...psychologiczne, opracowywanie diagnoz i opinii psychologicznych, prowadzenie treningów umiejętności społecznych i rozwiązywania problemów. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Min. 3-miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Krasnobrodzie

Krasnobród, Lubelskie
8 dni temu

27,7 - 28,1 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Klasyfikacja tarcicy dębowej Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Zasugerowane

KLENIEWSKI TARTAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bondyrz, gm. Adamów, Lubelskie
1 dzień temu
 ...pracy w zespole dobra sprawność fizyczna Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Doświadczenie zawodowe mile widziane. Miejsce pracy: 22-442 Bondyrz 62, powiat: zamojski, woj: lubelskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa koparko-ładowarki, wykonywanie wykopów w zakresie montażu sieci wodno-kanalizacyjnych. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie na danym stanowisku Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|90
Praca na pełen etat

Express-BUD Sp. z o.o.

Majdan Wielki, gm. Krasnobród, Lubelskie
2 dni temu