Średnia wypłata: zł1790 /miesięcznie

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żninie

Podgórzyn, gm. Żnin, Kujawsko-Pomorskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace administracyjno - biurowe Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wymagane orzeczenie o niepełnoprawności
Praca na pełen etat

PPHU HELMET S.NACKOWSKI W. NACKOWSKA SPÓŁKA JAWNA

Tuczno, gm. Złotniki Kujawskie, Kujawsko-Pomorskie
4 dni temu
 ...zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego Miejsce pracy: Piechcin Zadania: ~utrzymanie czystości na obiekcie biurowym ~praca w systemie dziennym Praca polega na doraźnej pomocy tzn. na zastępstwa. Zlecenia w różnych godzinach wykonywania...
Zasugerowane
Praca dodatkowa
Praca stała
Umowa na zastępstwo
Umowa zlecenie

Seris Konsalnet Holding S.A.

Piechcin, gm. Barcin, Kujawsko-Pomorskie
28 dni temu