ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: brak,wyższe (w tym licencjat), kierunek: brak Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Przeznaczone...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa
Praca w dni powszednie

Adanta sp. z o.o.

Lubliniec, Śląskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - Kontakt z klientem niemieckojęzycznnym - Bieżąca organizacja pracy biurowej - Znajomość obsługi klienta Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Adanta Sp. z o.o.

 ...oraz kontrolno-pomiarowym, umiejętność analizy i interpretacji rysunku technicznego, podstawowa obsługa komputera i pakietu biurowego MS Office, umiejętność przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn elektrycznych, dyspozycyjność...
Zasugerowane
Praca stała
Podróż służbowa
Umowa
Praca fizyczna

Naftoserwis Sp. z o.o.

Boronów, Śląskie
20 dni temu