1790,3 zł

Zakres obowiązków: Przygotowanie ofert, przygotowanie dokumentacji technicznej, kompletowanie dokumentacji, kontakt z klientem, składanie zamówień pod inwestycję, tworzenie projektów powykonawczych, zarządzanie czasem pracy ekip. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Myślenicach

Głogoczów, gm. Myślenice, Małopolskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji. Kontakt z klientem. Mile widziane doświadczenie na stanowisku. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Transport Towarowy Piotr Świętek

Zawada, gm. Myślenice, Małopolskie
11 dni temu
 ...socjalnego lub specjalisty pracy socjalnej i doświadczenie w przygotowywaniu decyzji administracyjnych. 8. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, obsługi podstawowego pakietu biurowego MS Office w stopniu umożliwiającym sporządzanie zestawień i analiz Microsoft Office. 9....
Zasugerowane
Umowa o pracę

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Myślenice, Małopolskie
miesiąc temu