ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
5 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zapoznanie się z ustawami: ordynacja podatkowa, o podatku dochodowym od osób fizycznych, o podatku od towarów i usług Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

Powiatowy Urząd Pracy Ostrowi Mazowieckiej

1 dzień temu
 ...i elastyczność w pracy ~Życzliwe podejście do pacjenta ~Znajomość GCP ~Dobra znajomość obsługi komputera MS Office i urządzeń biurowych Oferujemy: ~Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w badaniach klinicznych ~Szkolenia ~Wsparcie we wszystkich realizowanych...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy

TRIAL MEDICA

14 dni temu