Średnia wypłata: zł2684 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: Według załącznika Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: księgowość, kady, płace, finanse, Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Wymagane dokumenty: skierowanie Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy ...
Zasugerowane

Osoba prywatna

Krajenka, Wielkopolskie
3 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Złotowie

Złotów, Wielkopolskie
6 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Według załącznika Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

4 dni temu
 ...Znajomości podstaw działania sieci LAN/WLAN Znajomości systemów Windows 10 i 11 Dobrej znajomości sprzętu komputerowego i biurowego oraz aplikacji biurowych Łatwości w komunikacji Gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji Zdolności szybkiego reagowania...
Zasugerowane
Praca zdalna
Umowa

Dino Polska

Jastrowie, Wielkopolskie
24 dni temu