Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

lokalizacja

Praca Biurowa gm. Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
Zakres obowiązków zgodnie z zawodem
3 dni temu
kontakt przez PUP  -  Szczytno, Warmińsko-Mazurskie 2100 zł
Zakres obowiązków bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z dłużnikami, negocjowanie warunków spłaty zadłużenia, wyjaśnienie przyczyn opóźnień w zakresie płatności, przygotowywanie wezwań do zapłaty Inne wymagania znajomość EXCEL (filtrowanie i wyszukiwanie danych, ...
24 dni temu
Usługi Montażowe Marusa  -  Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
Pracownik biurowy.Doradca klienta.Pełny etat. Po osiągnięciu doświadczenia podwyżka.
5 dni temu
Gravet Consulting  -  Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
 ...na swobodną komunikację. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem; ~Dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych; ~Czynne prawo jazdy kategorii B; ~Wysokie zdolności interpersonalne; ~Umiejętności menedżerskie. Oferujemy ~Stabilne...
Jooble aplikowanie 2 miesięcy temu