ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc w przygotowaniu pojazdu do oględzin rozbrajanie samochodu przed naprawą blacharską naprawa blach samochodowych drobne prace mechaniczne demontaż/montaż części nadwozia pojazdów obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników...
Zasugerowane
Umowa

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Łódź
1 dzień temu
 ...Dekarz - Blacharz Miejsce pracy: Zgierz Twój zakres obowiązków ~ Montaż dachówki i blachodachówki, obróbek, orynnowania, mile widziana znajomość montażu więźby, okien dachowych. Nasze wymagania ~ Punktualność, rzetelność ,duża wiedzą w zakresie obowiązków...
Zasugerowane
Praca bez stresu
Brygada
Umowa

GRZYWACZ TM TOMASZ GRZYWACZ

Zgierz, Łódzkie
8 dni temu

30 - 40 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Zatrudnię dekarza/blacharza z prawkem B Mogą być 2-3 osobowe brygady Praca przy wymianie i naprawie dachów (blacha, dachówka, papa) a także budowa nowych Delegacji 10-12 godzin Stawki: od 30-40 zł. netto od doświadczenia *****
Zasugerowane
Brygada
Podróż służbowa

JURSAN BUILDING

Łódź
17 dni temu