4242 zł

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Usługi Remontowo - Budowlane Szymon Romański- "MIRAS"

Wojciechowo, gm. Orneta, Warmińsko-Mazurskie
5 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0227 Obowiązki: prace ogólnobudowlane Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: 11-130 Wojciechowo 7/2, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu

4550 zł

Zakres obowiązków: Przewóz materiałó budowlanych i robotników na teren budowy. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

PPUB"Budokar"Orneta Bogdan Karpiesiuk

Orneta, Warmińsko-Mazurskie
22 dni temu
 ...Naszym Klientem jest firma z branży produkcyjnej/inżynieryjnej, która zajmuje się produkcją elementów umundurowania i wyposażenia służb mundurowych, oraz produkcją m.in: namiotów, kamizelek taktycznych, plecaków, pasów, specjalistycznych pokrowców itp. Główne zadania...
Praca na pełen etat
Własną działalnością
Umowa

HR MATCH

10 dni temu