ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace przy wykonywaniu podbudowy pod wjazdy, tarasy, układanie galanterii betonowej, kostki brukowej, niwelacja i równania terenu przy budynkach, montaż ogrodzeń, wykonywanie fundamentów, bram i furtek, wykonywanie odprowadzeń deszczowych...
Zasugerowane
Praca stała
Brygada

DB BRUK Dariusz Bolek

Ligota, gm. Czechowice-Dziedzice, Śląskie
1 dzień temu

5242 zł

 ...3 m-ce z możlwością przedłużenia. Praca na terenie Bielska-Białej i okolic - pracodawca zapewnia dowóz i odwóz z terenu Bielska-Białej. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, wymagane min. 6 miesięcy doświadczenia jako brukarz.
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

MARKOP MAREK ŁUSIŃSKI

Bielsko-Biała
12 godziny temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie wykonywała nowe nawierzchnie przez układanie kostki brukowej oraz krawężników, wykonywanie robót naprawczych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: osoba powyżej 30 r.ż., wykształcenie minimum podstawowe,...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Pszczynie

Łąka, gm. Pszczyna, Śląskie
25 dni temu