27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Prace przy robotach drogowych i sieciach wodno-kanalizacyjnych. Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Praca na zewnątrz. Może być osoba do przyuczenia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny i osobisty. Wykształcenie: podstawowe...
Zasugerowane

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY SEGMAL DARIUSZ BOBER

Rybnik
20 dni temu
 ...Pracownik budowlany - Brukarz Miejsce pracy: Żory Twój zakres obowiązków Prowadzenia brygady przy układaniu kostki Układanie kostki brukowej na podłożu zgodnie z projektem Przygotowanie podłoża pod układanie kostki brukowej (wyrównywanie, zagęszczanie, ustawianie...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Własną działalnością
Brygada

MONERA Marcin Rodak

Żory
25 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Rybnik
20 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Praca na terenie Wilczy. Osoba z doświadczeniem. Praca również dla obywateli Ukrainy oraz seniorów. Kontakt z pracodawcą osobisty (po wcześniejszym umówieniu) lub telefoniczny. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

PHU CABANBRUK GRZEGORZ CABAN

Wilcza, gm. Pilchowice, Śląskie
3 dni temu