Średnia wypłata: zł4266 /miesięcznie

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Garwolin, Mazowieckie
7 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: praca na maszynie minikoparka, wykonywanie prac ziemnych związanych z przygotowaniem podłoża pod kostkę brukową, odwodnienia, drenaże itp. obsługa codzienna, prace brukarskie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: ...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Garwolinie

Filipówka, gm. Borowie, Mazowieckie
8 dni temu

4400 zł

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej Wykształcenie: średnie zawodowe

Sulbiny, gm. Garwolin, Mazowieckie
1 dzień temu