4242 zł

Zakres obowiązków: Osoba będzie obsługiwała układarkę do kostki brukowej do układanuia kostek brukowych. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Dodatkowo Pracodawca wymaga od kandyhdata umiejętności układania kostki brukowej.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Płońsku

Ilinko, gm. Płońsk, Mazowieckie
1 dzień temu
Poszukuje brukarza / pomocnika brukarza do pracy przy układaniu kostki brukowej. WYMAGANE DOŚWIADCZENIE MINIMUM 2 LATA Gwarantuje❗ - stabilne zatrudnienie - odzież roboczą - pracę od poniedziałku do piątku - darmowy dojazd do miejsca pracy - możliwość rozliczania...
Zasugerowane
Praca stała
Praca w dni powszednie

USŁUGI BRUKARSKIE Marcin Rutkowski

Płońsk, Mazowieckie
16 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Dodatkowo Pracodawca wymaga od kandyhdata umiejętności układania kostki brukowej. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

23 dni temu