Średnia wypłata: zł3921 /miesięcznie

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Wg programu stażu FP
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Strzelcach Krajeńskich

Niegosław, gm. Drezdenko, Lubuskie
23 dni temu

4242 zł

pomocniczy robotni budowlany
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Krzyż Wielkopolski, Wielkopolskie
20 dni temu
~ wykształcenie zasadnicze lub średnie.   Mile widziane: Licencja maszynisty, odpis świadectwa maszynisty, uprawnienie na prowadzącego pojazdy kolejowe specjalne, prawo jazdy kat B, C, C+E, uprawnienie operatora koparki, uprawnienie UDT/TDT do obsługi...
Budowlany
Praca na wysokości

ZUE S.A.

Dobiegniew, Lubuskie
25 dni temu
 ...zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym. Nasze wymagania wykształcenie wyższe budowlane (m.in. ogólnobudowlane, drogowe, mostowe), płynna obsługa MS Office. Mile widziane ~ pierwsze doświadczenie zawodowe....
Budowlany
Podwykonawca
Umowa
Ciekawy zawód

Budimex SA

Drezdenko, Lubuskie
24 dni temu