4666,2 zł

Zakres obowiązków: ogólne prace budowlane, wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Gryfinie

Krzymów, gm. Chojna, Zachodniopomorskie
miesiąc temu

4666,2 zł

Zakres obowiązków: pomoc przy wykonywaniu dróg Wykształcenie: gimnazjalne
Budowlany

Kłodowo, gm. Widuchowa, Zachodniopomorskie
2 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Sprzedaż, doradztwo w branży budowlanej i instalacyjnej Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Budowlany
Praca na pełen etat

MULTIPOL RZECZYCCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Chojna, Zachodniopomorskie
 ...działań konkurencji Nasze wymagania osoba kompetentna, samodzielna, ambitna i doświadczona w sprzedaży znajomość rynku budowlanego Chojny i przygranicznych miejscowości w Niemczech komunikatywna znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kat. B To oferujemy...
Budowlany
Własną działalnością
Praca stała
Umowa
Praca fizyczna

THOMAS BETON Sp. z o.o.

20 dni temu