Średnia wypłata: zł4200 /miesięcznie

Więcej statystyk

5700 zł

Zakres obowiązków: Wykończenie budynków wewnątrz i zewnątrz, elewacja, tynkowanie, murowanie Praca na terenie Milicza. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagany min. 1 rok doświadczenia w budowlance.
Budowlany
Praca na pełen etat

TYMEX-BUD FIRMA BUDOWLANA ANDRII PASICHNYK

Milicz, Dolnośląskie
1 dzień temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe Zakres obowiązków: szpachlowanie, stawianie ścian płyt gk, kładzenie płytek, malowanie umowa na okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy Wykształcenie...
Budowlany
Praca na pełen etat
Umowa

Powerteam Łukasz Kopiczko

Zduny, Wielkopolskie
2 dni temu
 ...rozbudowa istniejącej bazy Budowanie relacji z klientami w branży przemysłowej oraz budowlanej (działy utrzymania ruchu, produkcji, zaopatrzenia, konstrukcji i budowy maszyn, firmy budowlane, kierownicy budów i inne zw. z produkcją przemysłową) Gotowość do codziennej...
Budowlany
Podróż służbowa
Ciekawy zawód
Umowa
Elastyczny czas pracy

Reca Polska Sp. z o.o.

3 dni temu