Średnia wypłata: zł4081 /miesięcznie

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: przygotowanie zapraw, klejów, ustawianie rusztowań.
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Rykach

Nowa Dąbia, gm. Ryki, Lubelskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc klientowi w doborze materiałów budowlanych ( okna, drzwi, panele podłogowe) Wykształcenie: średnie zawodowe

Dęblin, Lubelskie

28 zł / stawka godzinowa

 ...wymagania: Chęci do pracy w trybie dwuzmianowym i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności Mile widziane wykształcenie zawodowe budowlane Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego Pozytywne nastawienie Mile widziane uprawnienia obsługi suwnicy i wózka...
Budowlany
Praca na pełen etat

TECHNOBETON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stężyca, gm. Stężyca, Lubelskie
23 godziny temu
Murarz – praca stała, Ryki Powe Bud, prężnie rozwijająca się firma budowlana z siedzibą w Rykach, poszukuje do swojego zespołu doświadczonego Murarza. Oferujemy Ci dołączenie do stabilnej organizacji z wieloletnim doświadczeniem na rynku i możliwością rozwoju Twoich umiejętności...
Budowlany
Praca stała
Ekipa budowlana
Praca fizyczna
Umowa
Elastyczny czas pracy

Powe Bud

Ryki, Lubelskie
4 godziny temuNowa