35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: montaż ścian działowych, wykonywanie sufitów podwieszanych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagane jest min. 1 rok doświadczenia na stanowisku montera suchej zabudowy, umiejętność czytania planów. Miejsce wykonywania...
Budowlany

Powiatowy Urząd Pracy Bytowie

Budowo, gm. Dębnica Kaszubska, Pomorskie
27 dni temu
 ...Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ umiejętności remontowo-budowlane Miejsce pracy: Wczasowa 12, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony...
Budowlany
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Ustka, Pomorskie
8 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: drobne prace remontowe, porządkowe; godz. pracy 6-14 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętności remontowo-budowlane
Budowlany
Praca na pełen etat

DOMKI ZACISZE ANDRZEJ LASKOWSKI

1 dzień temu