Średnia wypłata: zł5051 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

prace ogólnobudowlane tj. wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych, wykonywanie szalowań, malowanie, tynkowanie, wylewanie stropów, układanie kostki brukowej, wyburzanie, montowanie elementów
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Siemiatycze, Podlaskie
13 dni temu

5000 - 10000 zł

Zakres obowiązków: Montowanie elementów kamiennych ( parapetów, schodów, blatów) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Siemiatyczach

Drażniew, gm. Korczew, Mazowieckie
miesiąc temu
 ...świadectw płatność, Współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne, Nasze wymagania Doświadczenie w branży budowlanej na stanowisku kierownika ds. rozliczeń, Doświadczenie w negocjacjach w procesie przygotowania, monitorowania i zatwierdzania...
Budowlany
Podróż służbowa
Umowa

KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

11 dni temu