4242 zł

Zakres obowiązków: prace ogólnowbudowlane Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat . B
Budowlany

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ROB-BUD ROBERT KIEŁPIŃSKI

Rojewo, gm. Rogowo, Kujawsko-Pomorskie
23 godziny temu
Numer oferty: StPr/24/0252 Obowiązki: prace ogólnowbudowlane Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziane prawo jazdy kat . B Miejsce pracy: 87-515 Rojewo 40, powiat: rypiński, woj: kujawsko-...
Budowlany
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu

5384 zł

 ...Opis stanowiska Ogólne roboty budowlane Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Zakład Ogólnobudowlany Maciej Mantaj, Źródlana 4b, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski...
Budowlany
Praca na pełen etat

Zakład Ogólnobudowlany Maciej Mantaj

Lipno, Kujawsko-Pomorskie
13 dni temu