...przepisów z zakresu powstawania obowiązków podatkowych; Mile widziane doświadczenie z rozliczenia umów długoterminowych (kontrakty budowlane). Oferujemy: Odpowiedzialną i ciekawą pracę przy ciągłym rozwoju firmy; Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie...
Budowlany
Własną działalnością
Praca stała
Umowa
Ciekawy zawód

Logiserv Group Sp. z o. o. Sp. j.

Wykroty, Dolnośląskie
10 dni temu
Prace budowlane, dekarskie, elewacyjne. Miejsce pracy: Firma Ogólnobudowlana Arkadiusz Wilk ul. Rynek 12/4, 59-730 Nowogrodziec
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Nowogrodziec, Dolnośląskie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace budowlane, dekarskie, elewacyjne. Miejsce pracy: Firma Ogólnobudowlana Arkadiusz Wilk ul. Rynek 12/4, 59-730 Nowogrodziec Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagane chęci do pracy.
Budowlany
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Bolesławcu

8 dni temu