4300 zł

Zakres obowiązków: prace porządkowe na budowie, drobne prace murarskie, rozładunek transportów i materiałów, wykonywanie prac ciesielsko-zbrojarskich
Budowlany
Praca na pełen etat

UPPO

Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie
10 godzin temuNowa

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace budowlane przy budowie domów szkieletowych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Budowlany
Praca na pełen etat

Woodwork Łukasz Baniewicz UPPO

Bzowiec, gm. Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie
 ...konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Pożądane doświadczenie zawodowe w pracach budowlanych Miejsce pracy: 11-040 Głotowo 4A, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas...
Budowlany
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Głotowo, gm. Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie
10 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy budowie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Pożądane doświadczenie zawodowe w pracach budowlanych
Budowlany
Praca na pełen etat

INSTAL-BUD SP. Z O. O. UPPO

18 godzin temu