Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Busem Tarnobrzeg, Podkarpackie

4 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

kierowca kat. C+E/ Tarnobrzeg

Firma transportowa z okolic Tarnobrzega zatrudni kierowcę kat. C+E na trasy krajowe – praca od poniedziałku do piątku. Tel. (***) ***-****.
Tarnobrzeg, Podkarpackie
1 dzień temu

Kierowca kat. B w transporcie krajowym

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

Kierowca kat. B w transporcie krajowym ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej...
Sandomierz, Świętokrzyskie
22 dni temu

kierowca kat. C+ E

5000 zł

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ROBSON" Robert Wryk

Zakres obowiązków: przewóz towarów, materiałów(piasek, węgiel) na terenie całego kraju Wykształcenie: podstawowe Kierowca samochodu ciężarowego Inne wymagania: po trzech miesiącach zatrudnienia na umowę o pracę Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego
9 dni temu

MAGAZYNIER/KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Piotr Pajdosz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAX

Numer oferty: StPr/20/0274 Obowiązki: załadunek i rozładunek towarów(art. spożywcze), dostarczenie towaru do odbiorców (Tarnobrzeg-Sandomierz) Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ prawo jazdy kat.B Wymagania pożądane: ...
Motycze Poduchowne, gm. Gorzyce, Podkarpackie
miesiąc temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 16 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.