Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Busem Tarnobrzeg, Podkarpackie

4 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

Kierowca C+E 4/1 międzynarodowy

8500 - 10000 zł

Logic Transport

Poszukujemy kierowców 13.6 plandeka system 4/1 Wymiar pracy: pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę Wymagane prawo jazdy: kat. C+E 4/1 Specjalne wymagania: Brak Poszukujemy kierowców C+E w transporcie międzynarodowym na terenie Unii Europejskiej. Nl/D Oferujemy:...
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie
3 dni temu
Nowa

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

8000 zł

SPED-FARB BANAŚ, PANZ SPÓŁKA JAWNA

Zakres obowiązków: KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM (równoważny system czasu pracy). Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Lubzina, gm. Ropczyce, Podkarpackie
8 godzin temu

Kierowca C+E w krajach UE (O)

9500 zł

PIL-TRANS FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWA Joanna Staniec

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie krajów UE. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 3 lata doświadczenia, prawo jazdy kat. C +E, uprawnienia na przewóz rzeczy. Praca na terenie krajów UE ...
Żdżary, gm. Czarna, Podkarpackie
8 dni temu

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

9500 zł

PIL-TRANS Usługi Transportowe Waldemar Staniec

Zakres obowiązków: Przewóz towarów na terenie krajów UE. Kontakt osobisty w oddziale firmy: Żdżary 47d, 39-215 Czarna Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
13 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 80 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.