Według danych statystycznych wypełnienie pola "miasto" zwiększa szansę na znalezienie pożądanej oferty o 83.7%.

Praca Chałupnictwo

1-5 z 5 wyników

Zielona góra
Zlecę prace chałupnicze: 1. Szycie ręczne (Manualne) 2. Szycie na maszynie Lokalizacja: Zielona Góra i okolice.
21 godzin temu
Bemowo, Warszawa
Witam, poszukujemy pilnie osób do zespołu. Praca w domu przy komputerze, promocja, reklama poważnego portalu o tematyce finansowej. Wymagania: - Minimum 18 lat - Obsługa komputera w stopniu podstawowym. - Umiejętność poruszania się po internecie. - Motywacja...
2 dni temu
Polska
Opis stanowiska: Różne propozycje prac w domu na dogodnych warunkach, nie ma ograniczeń wyboru prac jak i zarobkach miesięcznych. Oferta obejmuje cały kraj, zainteresowanym wysyłamy na maila szczegółowy opis ofert wraz z zgłoszeniami do wypełnienia. Kontakt z...
20 godzin temu
gm. Mykanów, Śląskie
przyjmę krawcowe do zakładu do szycia bluzek,spodni damskich lub dam chałupnictwo praca stala tel. 696 - pokaż numer telefonu -
11 dni temu
Śródmieście, Częstochowa
Oferuję pracę dla szwaczki, wymagana znajomość stebnówki i overloka. Szycie w większości odzieży dziecięcej. Szycie na akord. Możliwe chałupnictwo. Umowa o pracę, dobre zarobki.
10 dni temu