4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie usług ciesielskich, prace zwiazane z obróbką drewna Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Pszczynie

Studzienice, gm. Pszczyna, Śląskie
14 dni temu

31 - 44 zł / stawka godzinowa

Opis stanowiska wykonywanie prac ciesielskich na budowach prowadzonych przez firmę Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Daniel Kaczmarz DTM, Mickiewicza 47, 32...
Praca na pełen etat

Daniel Kaczmarz DTM

Kęty, Małopolskie
miesiąc temu
 ...obudowy kotwowej oraz iniekcja stropu,* prace zbrojeniowo-likwidacyjne, Praca pod ziemią dla górnika ślusarza elektryka dozór ruchu cieśli górniczego Miejsce pracy Obecnie prowadzimy prace pod ziemią w następujących kopalniach: KWK "Ruda" ruch Halemba, KWK "...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Umowa

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Bieruń, Śląskie
9 dni temu